2023'e Aşk ile Girenler Arasana da!

. 2 dakikalık okuma süresi

Yeni yıla kral gibi girin diye sizler için harika bir kampanya düzenliyoruz!

Yeni Yıla Tacınla Gir!

Noel baba hediye dağıtmaya şehre geldi! 15 - 30 Aralık arası yapacağın elmas yüklemesi ile websit ve uygulama içindeki aktivitelerine göre, Ocak ayının Arasana kralı ve kraliçesi olarak taçlandırılma şansını yakalayabilirsin!

Kampanya Koşulları

15-30 Aralık arası en çok elmas yüklemesi yapan, website ve ya uygulama içerisinde en çok aktif kalan (hediye gönderen,konuşan, mesajlaşan) 10 üyenimizin profili anasayfada yer alacak ve herkes tarafından görünerek en popüler kullanıcılarımız olacaklar.

  1. olan üyemiz 2023 yılının kralı olarak taç giyecek!
  2. İlk 10'a giren üyelerimiz onlar için hazırladığımız hediyelerden yararlanacak!
  3. Sonuçlar 3 Ocak'ta yayınlanacaktır!

Ödüller Neler?

Birincilik Ödülü
Birinci olan üyemizin profili yeni yılın kralı olarak anasayfada gözükecek, 250 dakikalık elmas ve 60 mesaj hediye kazanacak.

İkincilik Ödülü
İkinci olan üyenimizin profili anasayfada gözükecek, 170 dakikalık elmas ve 40 mesaj kazanacak.

Üçüncülük Ödülü
Üçüncü olan üyemizin profili anasayfada gözükecek, 100 dakikalık elmas ve 30 mesaj hediye kazanacak.

İlk üçe giremedim diye üzülme! İlk 10'a giren üyelerimizin profilleri de anasayfada gözükecek 25 dakikalık elmas ve 10 mesaj kazanacak.
Sonuçlar 3 Ocak'ta yayınlanacaktır!

Kampanya Kuralları!

  • Etkinlik 15 Aralık ve sonrası yapacağınız işlemler için geçerlidir. (15 Aralık öncesi yaptığınız işlemler sayılmayacaktır.)
  • Yarışmanın sonucu yapılan yüklemenin miktarına ve kullanıcının website ve uygulama içerisinde ki aktivitesine göre belirlenecektir.
  • Websitesi ve uygulama içerisinde yapacağınız hediye göndermek,arama yapmak, mesajlaşmak, beğeni ve puan vermek gibi aktiviteleriniz aktivitelerinizi etkileyecektir.

Detaylı Bilgi İçin

Bizlere destek@arasana.com mail adresine mail atabilir, bize ulaşın kısmından destek talebi oluşturabilir veya 16.00-02.00 arası canlı destekten bize ulaşabilirsiniz.