Rize Sohbet

Rize Sohbet

Türkiye’nin gezilmesi, görünmesi gerekilen en yeşil doğasına sahip yeri hiç şüphesiz ki Karadeniz bölgesi ve onun incilerinden biri Rize. Bu güzel doğayı da yalnız gezmek herhalde en son yapılması gerekilen şey. Karadeniz’in güzel yaylalarını, şehirlerini ve doğasını online arkadaşlık siteleri içerisinde en güvenilir olanı arasana’dan tanışacağın bir arkadaşla gezmek çok basit. Arasana’nın mobil uygulamalarını ya da web sitesini kullanarak ücretsiz üye olduktan sonra canlı sohbete başlayabilir ya da online mesajlaşarak tanıştığın kadın ve erkekleri tanıyabilirsin. Ardından tek yapman gereken senin için hazırladığımız listeyi, seninle birlikte gelecek arkadaşınla, okumak olacak.


Rize Buluşma Yerleri

Karadenizin huzurlu ve yeşil doğası ile samimi başlangıçlar yapın. Bu samimi başlangıçlar için Çamlıhemşin bölgesinin en iyi mekanlarını sizler için listeledik. İlk ve özel buluşmalar, tatlı bir kahve ile hoş sohbetler edebileceğiniz yerlerin başında: Zua Coffee, Çinçiva Kahve, Cugal Kafe yer alıyor.


 • Zua Coffee: Rize Çamlıhemşin Çinçiva yolu üzerinde, Palovit şelalesine gelmeden hemen önce sizi şirin konsepti ile karşılıyor. Mükemmel kahveleri ve güler yüzlü personeli ile en çok tercih edilen mekanlardan biri. Ayrıca orman meyveli muhallebisi muhteşem.

 • Zua Coffee
  Zua Coffee 2
 • Çinçiva Kahve: Fırtına Vadi'sinin kalbinde konumlanmış güler yüzlerin ve misafir perverliğin sığınağı olan Çinçiva kahve yıllardır insanların buluşma noktası ve yöresel lezzetlerin durağı olmuştur. Sıcak çayları muhteşem.

 • Cinciva Kahve

Rize Çamlıhemşin’de Akşam Yemeği ve Konaklama İçin

Doğanın içinde romantik bungalovlar ve orman manzarası eşliğinde restoranlar, özel buluşmaların ve ilk tanışmaların vazgeçilmezi! Sizin için birbirinden güzel bungalovları derledik. Dilerseniz konaklamalı dilerseniz akşam yemeği için tercih edebileceğiniz en güzel mekanlar.


 • Ada Bungalov: Bazı yerler için kelimelerin kifayetsiz kalır ama içine girdiğinizde kendi cümlelerinizi kurmanız an meselesidir. Çamlıhemşin yolu üzerinde dere kenarında romantik bir yaşam alanı sunan Ada Bungalov en çok tercih edilen konaklama ve restoranlardan biridir.

 • Ada Bungalov
 • Ayder Dağ Evi: Ayder Yaylasının ortasında , sizleri yükseklerde karşılayan Ayder Dağ Evi, kahvaltı menüsü, akşam yemeği ve muhteşem bungalovları ile size her anlamda kaliteli biz hizmet sunuyor.

 • Ayder Dağ Evi 1
  Ayder Dağ Evi 2