İstanbul Sohbet

İstanbul Sohbet

Arkadaş denildiği zaman ilk akla gelen şehirler arasında İstanbul başı çekiyor. Devasa nüfusu, sıkılmadan vakit geçirilebilecek kafeleri, lezzetleri ile uluslararası üne kavuşan restoranları ve eşsiz Boğazı ile İstanbul, yeni arkadaşlıklar için sizi bekliyor. İstanbul, arkadaş çevresi genişletmek ve onlarca insan ile sıkılmadan vakit geçirmek için elverişli bir şehir; ama bu kalabalığın içinde size en uygun arkadaşı bulmak için internetten yararlanmak en akıllıca yol. Arkadaş bulma siteleri ya da uygulamaları ile yeni insanlar ile tanışmak mümkün. Arkadaşlık siteleri, İstanbullu kullanıcılar tarafından sıkça kullanıyor. Bunlar arasında Arasana ise hem uygulama hem de web sitesiyle hizmet veriyor. Arasana uygulaması yardımıyla İstanbul’da yaşayan yeni bay ya da bayan arkadaşlarınız ile güvenli bir şekilde iletişime geçebilir ve onlarla buluşabilirsiniz. İlk kısmı atlattıktan sonra hemen aklınıza “Nerede?” sorusu gelecek. Merak etmeyin; İstanbul’da buluşma adreslerini, en iyi restoranları ya da gidebileceğiniz mekanları sizin için derledik.


İstanbul Buluşma Adresleri

İstanbul için geliştirilmiş onlarca sohbet odaları ve uygulamaları bulunuyor. Ancak bunların birçoğunda kullanıcılar ile “chat” yaptıktan sonra telefon numaranızı vermeniz gerekiyor. Arasana ile telefon numaranızı karşı tarafa vermeden, arkadaşlık kurmak istediğiniz kişi ile İstanbul içerisinde görüşmek mümkün. Görüştüğünüz kadın ya da erkek ile buluşmaya karar verdiğiniz zaman ise merkezi bir lokasyonu tercih etmeniz gerekiyor. İstanbul’da buluşacaksanız ilk kriteriniz, ulaşımın kolay olduğu bir nokta belirlemek olmalı. Metro, vapur ve metrobüs ile gidilebilen noktalar ilk tercihiniz arasında yer almalı. Taksim, Beşiktaş, Kadıköy, Üsküdar ya da Karaköy gibi noktalar hem ulaşımın rahat olduğu hem de romantik anlar yaşayabileceğiniz lokasyonlardır.


İstanbul Dem Cafe

İstanbul’un En İyi Kafeleri

İstanbul ile arkadaşlık kelimeleri adeta özdeşleşiyor. Tabii bunda ilk buluşmalar için özel konseptlere sahip kafeler ön plana çıkıyor. İstanbul, sohbet arkadaşınız ile buluşabileceğiniz birçok kafe sunuyor. İstanbul’da ilk buluşma için uygun kafeler arasında ise Cuma, Dem Moda ve Türk-Alman Kitapevi yer alıyor.

  • Türk-Alman Kitabevi & Kafe: Beyoğlu’nda yer alan kafe, gün içerisinde birçok insanı ağırlıyor. İstiklal Caddesi’nde buluşmak için en uygun mekanlardan biri olan Türk-Alman Kitabevi & Kafe, zengin menüsü ve samimi ortamı ile çok beğeniliyor.
  • Cuma: Çukurcuma semtinden ismini alan mekan, İstiklal Caddesi’ne yakınlığı ve sakin yapısıyla ilk buluşma için en uygun seçenekler arasında yer alıyor.
  • Dem Moda: İstanbul’un sevilen lokasyonlarından olan Kadıköy’de yer alan kafe, uygun fiyatları ve ferah oturma düzeni ile çok seviliyor.

İstanbul Türk Alman Kitapevi Cafe
İstanbul Chachi Restaurant

İstanbul’da Akşam Yemeği İçin En İyi Restoranlar

Buluşmaların olmazsa olmazları arasında son sırayı restoranlar alıyor. İstanbul’da ilk buluşma için gidebileceğiniz çok sayıda restoran yer alıyor. Tabii ki bunların buluşma adreslerine yakın yerler olmasına dikkat etmek gerekiyor.


En iyi seçenklerden biri Kadıköy’ün en güzel manzaralı restoranları arasında yer alan Big Chefs Moda. Başlangıçlar, salatalar, deniz mahsulleri ve et yemekleri gibi geniş bir menüye sahip olan restoran, günün neredeyse her saati yoğun. Bu nedenle ilk yapmanız gereken şey rezervasyon.


İstiklal Caddesi’nde dolaşmak, Ortaköy’de kumpir yemek ya da Kız Kulesi’nde romantik bir yemek için Arasana’ya üye olabilirsiniz. Arasana, İstanbul’da yaşayan yeni erkek ya da kadınlarla tanışmanıza, telefon numaranızı vermeden güvenli bir şekilde onlarla konuşmanıza olanak tanıyor. Şimdi ücretsiz üye olup, sana uygun harika birini bulabilirsin.

İstanbul Moda Teras Restaurant