Güvenli Sohbet

Telefon numaran Görünmez!
Telefon numaranız, telefonunuza çağrı yönlendirmek için gereklidir. Numaranız asla gözükmez, Arasana’nın sistemi önce sizi arar sonrada aramak istediğiniz kişiyi arar, görüşmeleriniz Arasana’ya ait sabit bir hat aracılığıyla gerçekleşir. Bu sayede de telefon numaranız görünmeden güvenle sohbet edersiniz.
Kişisel bilgileriniz korunur!
Kişisel bilgileriniz Arasana’nın güvenli sunucularında tutulmakta olup, kullanıcılarla ve üçüncü şahıslarla asla paylaşılmaz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu esas alınarak kişisel bilgiler gizli tutulmaktadır. Arasana’da diğer üyeler yalnızca, kayıt olurken profilinize girdiğiniz kullanıcı adınızı, yaşınızı ve şehir bilgilerinizi görürler. Aynı şekilde sizlerde sadece başka kullanıcıların bu bilgilerini görebilirsiniz.
Telefon faturana ücret yansımaz!
Konuşma kredisi yüklemeyi banka kartı, kredi kartı ve Eft/havale yöntemlerinden dilediğiniz herhangi biri ile gerçekleştiriyorsunuz. Yüklemeler banka aracılığı ile olmaktadır, internet alışverişlerinizde olduğu gibi tutarı, ödeme tipini siz şeçersiniz, telefon faturanızla alakalı hiç bir işlem bulunmamaktadır.
Telefonunuz siz dilediğiniz zaman çalar!
Sistemden kendinizi çevirimdışı yaptığınızda siz çevirimiçi olana kadar kimse sizi arayamaz ve telefonunuza arasana’dan herhangi bir çağrı gelmez.
Arasana’da profiller tamamen gerçektir!
Sisteme gelen her üye detaylı bir şekilde incelenir, şüpheli, uygunsuz ve sahte hesaplar hemen bloklanır. Sizlerinde şüphe duyduğu üyeler olursa, bizlere ilettiğiniz an inceleme başlatılır ve profil hakkında gereken işlemler yapılır.
Canlı destek(chat) hizmetimiz günün her saati sizlerle!
Arasana destek ekibine günün her saati ulaşabilirsiniz! Sizlere en iyi şekilde destek verebilmek için chat, mail ve talebiniz doğrultusunda da arama desteği sunmaktayız.