Corona Döneminde Arkadaşlık Sitelerinde Sohbet!

. 3 dakikalık okuma süresi

Korona günlerinde yeni birileriyle tanışmak biraz güçleşti, farkındayız. Genellikle evde kalmamızın sağlık ve güvenlik açısından daha önemli olduğu şu günlerde yeni birileriyle tanışmak istenmesi gayet doğal. Ama günümüzde yeni tanıştığın birine hemen güvenebilmen mümkün değil, biliyoruz. Bu yüzden Arasana, güvenlik ve gizlilik çerçevesinde yeni insanlarla mesajlaşıp araşabileceğin bir arkadaşlık platformu olarak senin için var! Arasana’da gizliliğinden şüphe etmeden yeni insanlarla tanışabilir, aradığın arkadaşı, sıcak sohbeti ya da hayatının aşkını bulabilirsin!

Bir mesaj atmak, yeni biriyle tanışabilmek için her adımda onlarca lira para isteyen uygulamalardan sıkılmadın mı? Üstelik para ödemene rağmen atılan mesajlara geri dönüş olmaması da cabası. Artık tüm bunlara son! Arasana, senden para pul istemeyen en iyi arkadaşlık siteleri arasında bir numaradır. Eve kapandığımız şu günlerde yeni birileriyle evinde keyifle **sohbet **edebilirsin. Şimdi bildiğin tüm sohbet siteleri veya uygulamalarını tam unutmanın sırası!

Corona Günlerinde Sıkılmaya Son!

Sokağa çıkıp kimse ile görüşemediğin şu günlerde zaman da geçmek bilmiyor, çok iyi biliyoruz. Belki de evden çalışıyorsun ya da online derslerin ile çıldırmak üzeresin. Tam da bu sıkıcı günleri üç beş kelam edebileceğin eğlenceli ve hoş sohbet birileriyle tanışmak için bir fırsat olarak görebilirsin aslında.

Daha önce arkadaşlık sitelerine kayıt olmayı denemiş olabilirsin ya da belki de ilk defa bir arkadaşlık sitesine kayıt olmak istiyorsun. Arasana her durumda senin için var, en iyi anlaşabileceğin insanlarla eşleşebilir, onlarla gizlilik çerçevesinde ne zaman istersen o zaman görüşebilirsin. Yaş aralığı, şehir gibi tercihlerini belirleyerek konuşmak istediğin insanları seçebilirsin. İşin bir de güvenlik boyutu var. Bu yüzden telefon numaranın görünmeden doyasıya mesajlaşabileceğin birisine ihtiyacın var değil mi? Arasana’da numaran görünmez, istediğin insanlarla görüşüp istemeklerinle bir daha görüşmemek senin elindedir. Binlerce kişi sohbet ediyor, zaman su gibi akıyor. Hadi sen de Arasana’ya katıl!

Corona Dönemin Online Arkadaşlık

Arasana'da Günler Çok Eğlenceli Geçiyor

Arasana’da günler nasıl geçiyor merak ediyor musun? Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz: Bu platformda günler oldukça keyifli ve eğlenceli geçiyor üstelik gününün ne kadar keyifli geçeceğine sen karar verebilirsin. Arasana’ya kayıt olarak hemen ücretsiz sohbete başlayabilir, en popüler kullanıcılarla tanışabilir ve güvenle sohbet edebilirsin! Peki senin önceliklerin neler?

"Benim için gizlilik esas abi!" diyorsan, hiç merak etme. Kişisel bilgilerin de Arasana'da üçüncü kişiler ile paylaşılmaz. Ayrıca Arasana’ya üye olmak ücretsiz! Telefon faturuna da ücret yansıması yapılmaz, ücretsiz hizmet veren Arasana tamamen gerçek kişiler tarafından kullanılır.

“Ben günün her saati telefon ya da tablet üzerinden de Arasana’da aktif olmak istiyorum.” diyorsan mobil uygulamamız ile günün her saatinde Arasana’da online olabileceğini ve istediğin her yerde bilgisayara ihtiyaç duymadan sohbete devam edebileceğini söyleyebiliriz.

Farklı sitelerde sohbet odaları içinde helak olduğun, chat sohbetleri yapabilmek birileriyle arkadaş olabilmek için uğraştığın ama bir sonuç alamadığın şu günlere Arasana’da bir son verebilirsin. Ayrıca eve kapandığımız bu günleri keyifli sohbetler yaparak geçirebilirsin. Mesaj yazmaktan sıkılıyorsan hadi durma ara! Arasana'da aynı zamanda telefonla sohbet edebilirsin. İstediğin zaman çevrimdışı olabilir, aranmak istediğin zamanları kendin belirleyebilirsin. Peki, sen Arasana’da günlerin nasıl geçsin istersin?

Yeni bir heyecan, gerçek bir dostluk, bazen sıkıntılarını paylaşmak, belki uzun süredir beklediğin içini ısıtacak bir aşk, belki de yalnızlığının tadını çıkarabileceğin ateşli sıcak sohbet... Aradığın ne varsa hepsi burada. Bunların hepsi için haydi durma Arasana!