Arkadaşlık Sitelerinde Karşı Cinsi Etkilemenin Kolay Yolları

. 3 dakikalık okuma süresi

Günümüzde sosyalleşmenin en rahat ve kolay yolu online arkadaşlık siteleri olarak karşımıza çıkar. Söz konusu ortamlar özellikle kadın-erkek ilişkilerinde insanlara daha konforlu bir alan yaratır. Gizliliğe önem veren, özeline saygı duyan, seninle ilgili herhangi bir bilgiyi isteğin dışında karşı tarafla paylaşmayan güvenilir arkadaşlık uygulamaları aracılığıyla hayatına biraz eğlence ve neşe katabilirsin.

Dilediğin zaman, dilediğin yerde, hayalindeki özelliklere sahip birine kendini rahatça ifade edebilir, sıcak sohbetlere ya da yepyeni aşklara yelken açabilirsin. Ancak bunun için öncelikle online ortamlarda karşı cinse nasıl yaklaşman gerektiğini bilmelisin. İşte sana işine çok yarayacak birkaç öneri!

Kadınları Etkilemenin En İyi Yolları

Karşı Cins Üzerinde İyi Bir İntiba Bırakmanın 4 Altın Kuralı

İnternet üzerinden yeni insanlarla iletişime geçtiğin sohbet odaları, üyelik gerektirmeyen ya da paralı arkadaşlık platformları, kısacası online sevgili yapabileceğin tüm ortamlarda geçerli olan bazı kurallar var. Bu kuralların bir kısmı gerçek ortamda kuracağın ilişkilerde de geçerli olurken bir kısmı online platformlara özel inceliklerdir. Arkadaşlık sitelerinde karşı cinsi en hızlı biçimde nasıl etkilersin, bir bakalım:

1. Doğru Profil Fotoğrafını Seç

Her şeyden önce online ortamda ilk intiba profil fotoğrafıdır, unutma. Karşındaki kadın ya da erkek seni henüz tanımadığı için ilk dikkatini çekecek olan şey senin profiline koyduğun fotoğraf olacaktır. Fotoğrafına bakarak seninle arkadaş olmaya karar verebilir ya da sohbet teklifini reddedebilir. Bu nedenle profil fotoğrafını önemse. Karşı cinse nasıl görünmek istiyorsan o tarzda bir fotoğraf seç. Yakışıklı, güzel, karizmatik ya da etkileyici fotoğraflar tercih sebebi olmanı sağlar.

2. Esprinin Gücüne İnan

Eğer yeni bir insanla bir sohbete başladıysan ilk mesajlaşmalarında ya da ilk telefon görüşmelerindeki halin tavrın da büyük önem taşır. Örneğin espri her ortama olduğu gibi kadın-erkek ilişkisine de keyif ve samimiyet katar. Sen de sohbetin uygun anlarında, abartıya kaçmayan esprilerle hem ortamı neşelendirebilir hem de aradaki olası gerginliği yok edebilirsin. İçten, doğal ve kırıcı olmayan esprilerin girdiği sohbetler çok daha verimli arkadaşlıklara dönüşecektir.

3. Ses Tonunu Doğru Kullan

Özellikle henüz yüz yüze görüşmediğin insanlarla iletişim kurarken ses tonunu kullanma biçimin oldukça önemli. Sohbet ettiğin karşı cinsi etkilemek için ses tonunun cazibesine başvurabilirsin. Ancak bunu yapayım derken abartıya kaçıp, sana ait olmayan bir tonda konuşmaya çalışmanı tavsiye etmeyiz. Zira karizmatik olacağım derken yapmacık bir hale dönüşebilirsin. Bu ikisi arasında ince bir çizgi olduğunu unutma.

4. Dinlemeyi Bil

İyi bir arkadaş olmanın ve karşı cinsi gerçek anlamda etkilemenin yolu biraz da iyi bir dinleyici olmaktan geçer. Karşısındaki insanı dinlemeyen, yalnızca kendini anlatan ve kendi düşüncelerine odaklanan insanlar karşı cins için her zaman itici olmuşlardır. Ayrıca yeni tanıştığın bir insanı gerçekten tanımak istiyorsan onu gerçek anlamda dinlemeli ve gereken yerde gereken soruları sorabilmelisin. Bu kriter aynı zamanda “İnternetten tanıştığın birinin senden hoşlandığını nasıl anlarsın?” sorusunun da cevaplarından biri. Seni gerçekten ve kalbiyle dinleyen kişi seni önemsiyor ve muhtemelen seni beğeniyor demektir.

Eğer sen de bu 4 altın kural üzerinden karşı cinsle samimi, sıcak ve özel arkadaşlıklar kurmak istiyor; hayatına biraz renk katmayı, stresten uzaklaşıp hoş saatlere, belki de mutlu birlikteliklere yelken açmayı hayal ediyorsan Arasana! Ücretsiz üyelik sistemi ve gizlilik ilkesine riayet eden güvenilir ortamıyla Arasana sana hep aradığın özel ilişkileri sunmaya hazır.