Adana Sohbet

Adana Sohbet

Aradığınız arkadaşlığa ve sohbete Adana’da kavuşmanız mümkün. Havası kadar sıcak olan insanları ile en güzel arkadaşlıkların başladığı Adana, samimi bir sohbet ya da romantik bir akşam yemeği için çok sayıda alternatife sahip. Adana sohbet odaları ya da chat uygulamaları ile yeni bay ya da bayan arkadaşlar ile tanışmanız mümkün. Ancak bu tür site ya da uygulamalar üzerinden görüşmeye başladığınız arkadaşınız ile sohbeti ilerletebilmek için telefon numaranızı vermeniz gerekiyor. Arasana ise telefon üzerinden ve numaranızı vermeden canlı sohbet yapmanıza ya da mesajlaşmanıza olanak tanıyor.


Adana Buluşma Adresleri

Adana’nın yüksek sıcak havası nedeniyle buluşma adreslerine daha fazla özen göstermeniz gerekiyor. Sıcak hava nedeniyle kapalı ve klimalı mekanları tercih etmek yararlı oluyor. Tabii ilk buluşma için şehrin göbeğinde olması ve gölgelik alanları nedeniyle Merkez Parkı’nı tercih edebilirsiniz.


Adana Friends Cafe

Adana’da En İyi Kafeler

Adana neredeyse tüm güney şehirleri gibi kafe kültürünün yaygın olduğu şehirler arasında kendine yer buluyor. Arasana ile kurduğunuz sohbeti ilerletmek için arkadaşınızla buluşabileceğiniz kaliteli ve samimi mekanları sizin için bir araya getirdik. Genellikle mekanlar kahve üzerine yoğunlaşıyor ve kahve bildiğiniz gibi kısa sürede bitiyor. Bu nedenle de kafeden sonra gidebileceğiniz ve tatlı ya da yemek yiyebileceğiniz yerlere bakmayı ihmal etmeyin.

  • Friends: Adana’dan beklenilebileceği gibi et üzerine yemekler de sunan bir mekan olan Friends, genellikle gençler tarafından tercih ediliyor. Sessiz ortamı nedeniyle çok sevilen mekan, samimi bir havaya sahip.
  • Federal: Adana’nın merkezi denilebilecek Ziya Paşa Bulvarı’nda yer alan mekan, kahve alanında uzman. İçecekler oldukça lezzetli ama Federal, 15:00 ile 18:00 arasında gerçekten çok yoğun bir mekan haline gelebiliyor.
  • Taş Mekan: Arkadaşınız ile Adana’nın sıcağından kaçıp kurtulabileceğiniz en güzel mekanlar arasında yer alıyor. Mekanın çalışanları oldukça samimi ve cana yakın.

Adana Lagos Restaurant

Adana’da Akşam Yemeği

Adana genellikle et yemeklerinin sık olarak tercih edildiği güzide bir ilimiz. Arasana ile tanıştığınız kişi de büyük ihtimalle et yemek isteyecek. Bu nedenle hem ilk buluşma için yeterince şık hem de fiyat olarak Adana ortalamalarının çok üstünde olmayan seçenekleri bir araya getirdik.


Güzel ve sessiz bir akşam yemeği tercih edenler için Paşalimanı Bistro öne çıkıyor. Mücverden kızarmış deniz ürünlerine kadar farklı lezzetlerin sunulduğu mekan hem fiyat hem de lezzet açısından oldukça başarılı. Olmaz ama kırmızı et sevmeyen bir Adanalı kadın ya da erkek ile tanıştıysanız ilk durağınız Lagos olmalı. Nezih müşteri profili ve cana yakın çalışanları ile oldukça başarılı olan mekan, balık restoranlarının ortalamasının biraz üstünde fiyatlara sahip.


Adana’nın sıcak akşamlarında yürüyüşe çıkmak, lezzetlerini doyasıya tatmak ya da doğal güzelliklerini beraber görmek için arkadaş bulmak isteyenlerin ilk adresi Arasana oluyor. Güvenli online canlı sohbet ve mesajlaşma imkanı sunan Arasana ile Adana’da yaşayan yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Şimdi ücretsiz üye olup, Adanalı bir arkadaş bulabilirsin.

Adana Paşalimanı Restaurant